SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
DSC_5924.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Turunen Mikko 79271744820.551.03
2.Viitala Henry 94101727720.280.76
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Korkalainen Kimmo 255177139316301.230.11
7.Kivinen Antti 103553388280.850.27
8.Turunen Markku 61151631280.500.45
9.Räsänen Sami 73161530270.410.36
10.Jansson Ville 46242044250.950.54
11.Karppinen Marko 3720727220.720.59
12.Pykälistö Vesa 40111829190.720.47
13.Harle Marko 43101323180.530.41
14.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
15.Hartikainen Panu 297714170.480.58
16.Huttunen Tommi 8231114160.170.19
17.Laukkanen Joonas 67549160.130.23
18.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
19.Morosoff Janne 85161127140.310.16
20.Aho Pekka 253106189295121.160.04
21.Rainti Mika 317512120.380.38
22.Turunen Matti 36172340121.110.33
23.Aho Kalevi 238538100.030.04
24.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
25.Janhunen Niko 15404100.260.66
26.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
27.Aho Markus 14449459480.650.05
28.Alatalo Sami 6319113080.470.12
29.Hanski Miikka 9619234280.430.08
30.Korkalainen Jere 44661280.270.18
31.Markkanen Jori 1634780.430.5
32.Skön Petteri 8617193680.410.09
33.Viertola Jarkko 2734780.250.29
34.Väänänen Harri 1034780.70.8
35.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
36.Virtanen Lauri 1623560.310.37
37.Ylivainio Karri 16000600.37
38.Hanski Jaakko 3027940.30.13
39.Hämeenaho Lauri 9339337240.770.04
40.Korhonen Tero 18881640.880.22
41.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
42.Miettinen Aki 5141297041.370.07
43.Minkkinen Manu 1423540.350.28
44.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
45.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
46.Eskelinen Henri 1201120.080.16
47.Heikkinen Jani 1211220.160.16
48.Jylhäsalmi Elias 1212320.250.16
49.Lipponen Mika 46981720.360.04
50.Pelkonen Janne 1220220.160.16
51.Savolainen Marko 18571220.660.11
52.Taskinen Tomi 1001120.10.2
53.Hartikainen Harri 801100.120
54.Hiltunen Antti 1434700.50
55.Jylhäsalmi Elias 2000000
56.Markkanen Olli 87653910401.190
57.Rissanen Toni 720200.280
58.Rissanen Tuomo 2000000
59.Räsänen Tomi 155111601.060
60.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
61.Santanen Ville 722400.570
62.Suhonen Tero 1511200.130
63.Toivanen Miika 925700.770
64.Vidgren Vesa 3161700.220
65.Wegelius Jimi 1101010


Sarjataulukko
 BBU 21 
 Apassit II 18 
 KallSi 16 
 SIFK 15 
 YT Jalpa 14 
 SB Raatti12 
 Pisaba II
 SB Jaws
 SBL
 SB Netto

Edustus ottelut
08.02.2020 Kuopio, Ylä-Pyörön koulu
SB Jaws - SB Raatti4 - 5
SB Raatti - SB Netto8 - 5

29.02.2020 Pieksämäki, Urheilutalo
SB Raatti - YT Jalpa
BBU - SB Raatti


Pojat 08-09 ottelut
22.02.2020 Varkaus, Liikuntahalli
SB Raatti - Kaiku5 - 5
VarTa - SB Raatti5 - 2

15.03.2020 Kaavi, Koulukeskus
SB Raatti - LeBa-96 Spades
SBL - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2020
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy