SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4441.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 255177139316301.230.11
2.Aho Pekka 253106189295121.160.04
3.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
4.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
5.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
6.Markkanen Olli 87653910401.190
7.Kivinen Antti 103553388280.850.27
8.Aho Markus 14449459480.650.05
9.Miettinen Aki 5141297041.370.07
10.Hämeenaho Lauri 9339337240.770.04
11.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
12.Turunen Mikko 79271744820.551.03
13.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
14.Jansson Ville 46242044250.950.54
15.Karppinen Marko 3720727220.720.59
16.Alatalo Sami 6319113080.470.12
17.Hanski Miikka 9619234280.430.08
18.Skön Petteri 8617193680.410.09
19.Turunen Matti 36172340121.110.33
20.Morosoff Janne 85161127140.310.16
21.Räsänen Sami 73161530270.410.36
22.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
23.Turunen Markku 61151631280.500.45
24.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
25.Pykälistö Vesa 40111829190.720.47
26.Harle Marko 43101323180.530.41
27.Viitala Henry 94101727720.280.76
28.Lipponen Mika 46981720.360.04
29.Korhonen Tero 18881640.880.22
30.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
31.Hartikainen Panu 297714170.480.58
32.Rainti Mika 317512120.380.38
33.Korkalainen Jere 44661280.270.18
34.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
35.Vidgren Vesa 3161700.220
36.Aho Kalevi 238538100.030.04
37.Laukkanen Joonas 67549160.130.23
38.Räsänen Tomi 155111601.060
39.Savolainen Marko 18571220.660.11
40.Janhunen Niko 15404100.260.66
41.Hiltunen Antti 1434700.50
42.Huttunen Tommi 8231114160.170.19
43.Markkanen Jori 1634780.430.5
44.Viertola Jarkko 2734780.250.29
45.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
46.Väänänen Harri 1034780.70.8
47.Hanski Jaakko 3027940.30.13
48.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
49.Minkkinen Manu 1423540.350.28
50.Pelkonen Janne 1220220.160.16
51.Rissanen Toni 720200.280
52.Santanen Ville 722400.570
53.Toivanen Miika 925700.770
54.Virtanen Lauri 1623560.310.37
55.Heikkinen Jani 1211220.160.16
56.Jylhäsalmi Elias 1212320.250.16
57.Suhonen Tero 1511200.130
58.Wegelius Jimi 1101010
59.Eskelinen Henri 1201120.080.16
60.Hartikainen Harri 801100.120
61.Jylhäsalmi Elias 2000000
62.Rissanen Tuomo 2000000
63.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
64.Taskinen Tomi 1001120.10.2
65.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 BBU 21 
 Apassit II 18 
 KallSi 16 
 SIFK 15 
 YT Jalpa 14 
 SB Raatti12 
 Pisaba II
 SB Jaws
 SBL
 SB Netto

Edustus ottelut
08.02.2020 Kuopio, Ylä-Pyörön koulu
SB Jaws - SB Raatti4 - 5
SB Raatti - SB Netto8 - 5

29.02.2020 Pieksämäki, Urheilutalo
SB Raatti - YT Jalpa
BBU - SB Raatti


Pojat 08-09 ottelut
22.02.2020 Varkaus, Liikuntahalli
SB Raatti - Kaiku5 - 5
VarTa - SB Raatti5 - 2

15.03.2020 Kaavi, Koulukeskus
SB Raatti - LeBa-96 Spades
SBL - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2020
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy